Silverlight

5.0.61118

3.0

1

Flash'a alternatif, Microsoft tarafından geliştirildi

224.5k

Bu uygulamayı oyla

Muhtemelen Flash içerikli web sitelerini izlemeye alışkınsınız. Bu teknoloji çok iyi, web sitelerine hoş bir görünüm katar, sunumlar ve grafik efektleriyle olduğu kadar kullanıcılarla olan etkileşimi de mükemmeldir. Sunumlardan videolarla geçen oyunlara kadar.

Microsoft kendilerinin de benzer konseptle bunu piyasaya sürdüklerini farketti, Silverlight olarak adlandırıldı ve eğer microsoft web sitelerinde geziniyorsanız muhtemelen bilirsiniz.

Genellikle, Firefox kullanıyorsanız silverlight içerikli bir web sitesine girdiğinizde, eklentiyi kurabilirsiniz, fakat çalışmaz, bu yüzden size sunduğumuz bu eklentiyi indirmeniz ve kurmanız gerekir.

Bu eklentiyi kurduğunuzda (ki bu çok kolaydır, sadece indireceğiniz dosyayı çift tıklayın) istediğiniz bir web tarayıcısını kullanabilirsiniz ve silverlight içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Silverlight içeriğinin flash içerikten çok daha kolay olduğu söylenir; fakat eğer bir kullanıcıysanız başka bir şey bilmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken eklentiyi kurmak ve web sitelerinin yeni görünümünün keyfini çıkarmak.
Uptodown X